Regulamin dodawania treści

 1. Użytkownik przesyłający materiały do serwisu Orbite.pl poświadcza uzyskanie zgody na publikację materiałów od podmiotów odpowiedzialnych za projekt/dzieło (autor projektu) prezentowane w materiałach multimedialnych oraz osób odpowiedzialnych za produkcję samych materiałów (autor zdjęć/filmu).
 2. Użytkownik przesyłając materiały do serwisu Orbite.pl udziela bezterminowej zgody na publikację tych materiałów na łamach strony Orbite.pl oraz kanałów w mediach społecznościowych (instagram.com/orbite.pl i facebook.com/orbitepl)
 3. Administrator strony Orbite.pl ma prawo do publikacji materiałów na łamach portalu do czasu wycofania zgody przez osobę odpowiedzialną za dodanie materiału, autora pracy lub materiałów multimedialnych. Zgłoszenia są przyjmowane drogą elektroniczną pod adresem mailowym kontakt@orbite.pl oraz za pomocą formularza.
 4. Administrator zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji opisów nadesłanych materiałów. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zmiany takie dyktowane są potrzebą dostosowania ich do formuły serwisu.
 5. Zabrania się przesyłania treści powszechnie uznawanych za obraźliwe lub wulgarne.
 6. Autor zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnych treści bez podawania przyczyn.
 7. Podczas dodawania treści poza danymi materiału zapisywany jest adres IP osoby publikującej.

Regulamin komentarzy

 1. Zabrania się dodawania komentarzy o charakterze obraźliwym i wulgarnym.
 2. Niedopuszczalnym jest stosowanie agresji słownej lub gróźb wobec innych użytkowników sekcji komentarzy.
 3. Sekcja komentarzy nie służy do reklamowania swojej działalności. Komentarze o takim charakterze są zabronione.
 4. Administracja portalu zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy niespełniających norm określonych w regulaminie, a na osoby łamiące te postanowienia nakładania kar w postaci ograniczenia w dostępie do sekcji komentarzy, a w ostateczności usunięcia konta takiego użytkownika.